מדיניות ביטולים עבור חבילות נופש בחול

admin 0

מדיניות ביטולים עבור

אם אתם מזמינים הזמנה יותר מ-30 יום מראש, היתרה תידרש בעת ביצוע הצ’ק-אין. זה מאפשר לנו להבטיח עבורך את בית הנופש ואת הנופש שלך. אם תבטל את ההזמנה שלך 29 ימים או פחות לפני הגעתך, תפקר את הפיקדון, כמו גם את כל הרכיבים שאינם ניתנים להחזר בחבילה שלך, כגון כרטיס טיסה. אנא עיין במדיניות הביטול לפני הזמנת הטיול שלך.

דילים לחול

אנו ממליצים בחום לאורחים לרכוש ביטוח נסיעות, המספק כיסוי לאירועים בלתי צפויים שעשויים להשפיע על תוכניות הנסיעה שלכם. אנו מציעים מגוון אפשרויות ביטוח כדי לענות על הצרכים שלך, כולל לוחות תשלומים גמישים וכיסוי לתנאים קיימים. למידע נוסף, בקר בדף ביטוח נסיעות שלנו.

פיקדון נדרש עבור כל ההזמנות. הסכום מבוסס על גודל הקבוצה ובית החוף שבחרת. הפיקדון יוחזר בעת העזיבה אם למקום האירוח לא נגרם נזק או אם כל שירותי ניקיון ניתנו. הפיקדון אינו ניתן להחזר עבור תושבים מקומיים ברדיוס של 50 מייל מבית החוף (הורי, ג’ורג’טאון, מריון או ויליאמסבורג מחוזות).

מדיניות ביטולים עבור חבילות נופש בחול

זמן ההגעה הוא 16:00 ביום הגעתכם והצ’ק-אאוט הוא בשעה 11:00 בתאריך העזיבה. צ’ק-אין מוקדם וצ’ק-אאוט מאוחר זמינים תמורת תשלום קטן נוסף (נא להתקשר לאישור זמינות). אם ברצונכם לבצע צ’ק-אין מוקדם מ-4:00 או צ’ק-אאוט מאוחר מ-11:00, אנא הודיעו לנו על כך מראש ואנו נעשה כמיטב יכולתנו להיענות לבקשתכם.

מספר האנשים במסיבת האורחים חייב להיות תואם לתפוסה המקסימלית של הבית. במידה וחורג ממגבלה זו, בעל השכירות יהיה כפוף לפינוי וכל הפיקדונות ודמי השכירות יחולטו. אנא שימו לב כי כל בתי החוף שלנו הם ללא עישון, והעישון בשטח או בכל יחידה אסור בהחלט. אם מדיניות זו תופר, בעל השכיר יחויב בקנס גבוה ויחויב בהוצאות ניקיון נוספות.

מלבד האנשים שצוינו בהסכם זה, אין אדם אחר רשאי להשתמש או להישאר ללון בחצרים המושכרים. בעל השכירות אחראי לוודא שהבית ו/או החדרים ישמשו רק לחופשות משפחתיות ושאין צדדים, קבוצות או פעילויות בלתי מורשים להשתמש בחצרים המושכרים.

בחתימה על הסכם זה, הדייר מאשר שחברי נכסי נופש רד סנדס רשאים להתקשר, לשלוח הודעות טקסט או לשלוח הודעה קולית אליהם בעתיד עם חומר שיווקי או הצעות קידום מכירות אחרות, אלא אם כן הם יבטלו את הסכמתם לקבל הודעות אלו על ידי ביטול הסימון בתיבה מסופק.

עם כל לילה בתשלום בבית חוף, האורח צובר 180 נקודות. ניתן לממש את הנקודות הללו עבור שהייה חינם של שני לילות בתגמול באחד מהנכסים מספטמבר עד אפריל. שהות בתגמול לא זמינה במהלך חגים או סופי שבוע של אירועים מיוחדים. מספר השהות ללא תשלום לאדם מוגבל לשתיים בשנה. לא ניתן לשלב שהות בתגמול עם הנחות או חבילות אחרות.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *